Kontakt information

UngArt

Välkommen att besöka oss
Henrik Smithsgatan 14
211 56 Malmö

Telefon: 040-22 23 02

Email: info@ungart.se

Frågor gällande:

Skola:

David Kliba: 040-92 69 85 eller 070-717 45 22, david.kliba@ungart.se

Öppenvård:

Damir Brljevic: 070-776 01 05, damir.brljevic@ungart.se 

Mariusz Hermelin: 070-795 76 45, mariusz.hermelin@ungart.se

Familjehem:

Victoria Rosendahl: 0721-836208, victoria.rosendahl@ungart.se

Träningsboende:

Mikael Kalt: 070-717 22 01, mikael.kalt@ungart.se

Damir Brljevic: 070-776 01 05, damir.brljevic@ungart.se

Handledning, utbildning och övrigt:

David Kliba: 070-717 45 22, david.kliba@ungart.se

Teresa Almerud: 0762-913460, teresa.almerud@ungart.se

Skicka mail

Ditt namn (obligatorisk)

Ditt efternamn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Telefon

Meddelande

På Ungart.se använder vi cookies och tillämpar GDPR. Vill du veta mer om hur vi använder dina uppgifter så är du välkommen att läsa vår Personuppgiftspolicy

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Acceptera